מערכת קוראבין – או איך הפסקתי לפחד מלפתוח בקבוקי יין

תאר לך את המצב הבא:
אתה חוזר בערב מהעבודה אחרי יום מעייף וכל מה שחפצה נפשך הוא למזוג לעצמך כוס יין משובח וללגום אותו בנחת על הכורסה שלך. אתה יודע שיש לך בקבוק יין טוב שכבר פתחת, אבלל אתה גם יודע שיש ימים שמצדיקים לגימת יין טוב במיוחד. אלא שפתיחת בקבוק היין הטוב במיוחד תחרוץ את דינו ואחרי שתסגור את הפקק היין יתחיל להתחמצן לאיטו וכבר לא יהיה כל כך משובח…

כעת תאר לך את המצב הבא:
אתה מזמין אורחים לארוחת ערב, הקפדת מאוד על התפריט ואתה יודע שכל אחת מן המנות לא תהיה מושלמת ללא כוס יין שתלווה אותה. יין ספציפי ושונה לכל מנה כמובן. אך פירוש הדברר הוא לפתוח 3 בקבוקי יין שונים ובכך בעצם לבזבז שאריות יין מ-3 בקבוקים, שכן לא תישתו בקבוק שלם בכל מנה.
או את המצב הבא:
אתה מזמין אורחים אחרים לארוחת ערב או לחג. לפני שאתה פותח בקבוק יין אתה רוצה לוודא שיש מי שיישתה, ואז אתה מגלה שלכל אחד מהאורחים טעם שונה. בעוד שאתה מעונייןן בריזלינג הגרמני ידידך חושק בקברנה הגלילי ורעייתו בשירז מפרובנס. האם תפתח שלושה בקבוקים יקרים כאשר אתה יודע שמרגע הפתיחה הם יתחילו לאבד מטעמם?

ולבסוף תאר את לך המצב הבא:
בביתך מתארח קרוב משפחה, חובב יינות בעל טעם משובח כמוך לפחות. אתה מוביל אותו אל מקרר היינות ומראה לו בגאווה את אוסף הבקבוקים ששוכן בו. שניכם מתפעלים משנת הבצירר ומבחירת הזנים, אבל שניכם יודעים שלא תוכלו לפתוח יותר מבקבוק אחד או שניים הערב, כדי לא להרוס את האוסף.

אם התרחישים לעיל מוכרים לך מניסיונך, או מובנים לך מעצם הדילמות המלוות כל חובב יינות אזי יש לי בשורה בשבילך שלדידי היא לא פחות ממהפכנית. אני רוצה להכיר לך את הקוראבין. קו-רא-בין. זכור את השם, הוא עשוי להיות החבר החדש הכי טוב שלך!

מדובר בטכנולוגיה חדשה למזיגת יין אשר מאפשרת לך ליהנות מהיין בלי לחלוץ את הפקק. הטכנולוגיה של קוראבין מגינה על היין שלך מפני חימצון על ידי השארת הפקק במקומו בזמן שהיין נמזג. בעזרת קוראבין אפשר ליהנות מכוס יין בלי להתחייב לבקבוק שלם, אפשר לערוך השוואות בין יינות שונים, אפשר להציע טעימות של יין בקלות ובביטחון שהיין יישמר עד המזיגה הבאה. אפשר ליהנות מבקבוק אחד למשך שבועות, חודשים או יותר בלי לאבד אף טיפה.

איך זה עובד?
מערכת קורבין מחדירה מחט דקה וחלולה דרך הפקק. הבקבוק מתמלא לחץ על ידי גז ארגון, ברגע שהלחץ בבקבוק גובר היין זורם דרך המחט ונמזג לתוך הכוס. אחרי שהיין נמזג המחטט מוצאת והפקק אוטם את עצמו. קורבין עובד בצורה הטובה ביותר עם פקק שעם טבעי ולא נועד לשימוש עם פקקים סינטטיים כי קיים סיכוי שהם לא ייאטמו בעצמם לאחר השימוש.

צפו בסרטון ההסברה:

מערכת קוראבין בנויה מ:
מחט
מחט באיכות רפואית המוחדרת לפקק בלי לפגום בו ומאפשרת לו להאטם ולהגן על היין. למחט ציפוי טפלון העוזר למחט לחדור בקלות. המחט חזקה מספיק כדי לעמוד במאות חדירות לפקק.

קפסולות קורבין
קפסולות של גז ארגון אשר מגן על היין שנותר בבקבוק מפני התחמצנות. ארגון הוא גז אינרטי אשר נמצא בשימוש רחב בתהליך ייצור יין, הוא אינו משפיע על היין ואין לו השפעה על הטעםם והתכונות האחרות של היין.
קיבולת גבוהה – מאפשרת לך למזוג עד חמש עשר כוסות יין של 150CCC לכל קפסולה.

מנגנון מזיגה
ידית מזיגה-בעת-עזיבה – לחצו על הידית כדי להחדיר לחץ לבקבוק עם גז ארגון, עזבו את הידית והיין יימזג החוצה.
ידית ארגונמית – מאפשרת לתפעל את הקוראבין בעזרת יד אחת כאשר ביד השנייה מחזיקים את הבקבוק.
זרבובית בזוית – מכוונת את זרימת היין למזיגה נקייה ואחידה.

תופסן בקבוקים
קפיץ במתח גבוה – מאפשר תפיסה חזקה ובטוחה של הבקבוק, מבטיחה שהקוראבין יישאר יציב בזמן המזיגה.
רוחב מתכוונן – מתאים לבקבוקים סטנדרטיים במבחר גדלים.

נשמע מעניין? יש לך שאלות נוספות? אתה יותר ממוזמן ליצור עמנו קשר או לבקר באולם התצוגה שלנו ברחוב המגשימים 20 קרית מטלון פתח תקווה כדי להתרשם ממגוון מקררי היין שלנו.